Kibice Lecha dzieciom!

Zbiórka dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole.

Kibice Lecha już nie pierwszy raz udowodnili, ze są ludźmi o wielkich sercach. Co roku w sklepie „Kolscy Fanatycy” z siedzibą przy ul. Toruńskiej  16 organizują zbiórkę artykułów szkolnych dla najbardziej potrzebujących uczniów szkół w naszym mieście.  Dzięki współpracy  nauczycielki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole – pani Pauliny Pietrzak, kolscy fanatycy w ubiegłym roku obdarzyli wychowanków ubraniami, opaskami odblaskowymi oraz paczkami „słodkości” z okazji Mikołajek. W tym roku szkolnym ponownie zawitali do SOSW  zaopatrując uczniów w artykuły szkolne : piórniki, zeszyty, długopisy,  ołówki, pisali, kredki, linijki, bloki rysunkowe i wiele innych. Podarowane prezenty cieszyły się wśród dzieci dużym zainteresowaniem, zwłaszcza te „kibicowskie". Szczególne podziękowania składane są na ręce Pani Magdaleny Nowakowskiej i Pana Krzysztofa Gołembskiego za nieoceniona i bezinteresowna pomoc materialną,  co w dobie nieustannej kalkulacji jest czymś wyjątkowym. Dziękujemy za dobro płynące z Waszych serc!

Tekst i zdjęcia: Paulina Pietrzak.