Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Wystawa LEGO

W dniu 19 października odbyła się wycieczka do Łodzi na wystawę z klocków lego. W wycieczce wzięli udział najmłodsi uczniowie naszej szkoły.

Wystawa okazała się wyjątkowo ciekawa. Z klocków lego zaprezentowano postać sportowców tj. Robert Lewandowski, Gortat, poza tym mieliśmy okazję obejrzeć słynnego Titanica, samoloty, odrzutowce, pojazdy ciężarowe. Niezwykle ciekawe były ruchome miasta, wesołe miasteczka, stacje kolejowe i wiele innych. W dalszej części dzieci miały okazję same stworzyć swoje budowle w „strefie rozrywki”. Końcowym etapem był seans filmowy, który sprawił dzieciom ogromną przyjemność. W drodze powrotnej dzieci posiliły się w Mc Donaldzie. Wyjazd zapewnił wspaniałe wrażenia co było widać na uśmiechniętych buziach dzieci.

Tekst i zdjęcia: Marta Kwiatkowska, Iwona Nowicka