Uczniowie SOSW w Kole na spektaklu "Pinezkologia" w Miejskim Domu Kultury w Kole

W dniu 31.05.2016r. grupa 20 uczniów z SOSW w Kole obejrzała w Miejskim Domu Kultury spektakl " Pinezkologia".

Była to wybuchowa mieszanka klaunady, pantomimy, żonglerki oraz improwizowanej zabawy z publicznością, czyli świetna zabawa dla widza w każdym wieku. Przy szczelnie wypełnionej i żywiołowo reagującej sali  klaun lubiący przyrodę i porządek bohatersko rozprawił się z bałaganem i odebrał od dzieci przyrzeczenie, że będą segregować śmieci.

Dzieci po spektaklu, dzieląc się wrażeniami stwierdziły, iż spektakl im się bardzo podobał.
Dziećmi opiekowały się panie: Marzena Bagińska, Marta Oblizajek, Krystyna Wasilewska.
Zdjęcia: Marta Oblizajek