III Turniej Bowlingowy Klubu Olimpiad Specjalnych Koło, 24 maja 2016r.

24.05.2016r.

W tym dniu odbył się III Turniej Bowlingowy Klubu Olimpiad Specjalnych przy SOSW w Kole, który zorganizowali członkowie Programu Rodzinnego Olimpiad Specjalnych z okazji Dnia Matki.

Oprócz gry w kręgle dla uczestników przewidziano także zabawy integracyjne oraz poczęstunek (pizza i pyszne ciasto). Mamy rozpoznawały swoje dzieci „po omacku” a dzieci odgadywały zagadki „pokazywane” przez dorosłych. Nagrodami za udział w zabawie były słodkości i kolorowe naklejki na buzie lub ubranie. Po zabawie nadszedł czas na wyniki turnieju.

Grupa I

3. 3.       Ela Budzińska
  4. 4.       Ewa Nuszkiewicz
  5. 5.       Dorota Tralewska

Dorosłym uczestnikom turnieju uczniowie naszej szkoły wręczyli kolorowe lizaki i odznaki, natomiast dzieci otrzymały złote medale z rąk pani dyrektor. Szczególną niespodzianką w tym dniu były róże dla mam wręczone im przez dzieci.

Dla wspierającej nas w działaniach pani dyrektor SOSW w Kole Elżbiety Budzińskiej przygotowana została specjalna pamiątka – statuetka z logo Programu Rodzinnego wraz z hasłem Olimpiad Specjalnych „Pragnę zwyciężyć lecz jeśli nie będę mogła zwyciężyć niech będę dzielna w swym wysiłku”.

Zwieńczeniem  imprezy było pamiątkowe zdjęcie rodzinne, bo Olimpiady Specjalne to wielka rodzina, w której każdy może znaleźć  miejsce dla siebie.

Organizatorzy –Monika Ledzion, Mariola Mroczkowska, Karolina Krawczyk, Krystyna Ciesielska ,Piotr Mroczkowski – dziękują wszystkim za przybycie i współpracę.

Tekst : Monika Ledzion

Zdjęcia : Monika Ledzion,  Piotr Mroczkowski