TURNUS REHABILITACYJNO-TERAPEUTYCZNY W WIŚLE 27.05.2016 R.- ŻEGNAMY WISŁĘ

Po śniadaniu wychowawcy uroczyście wręczyli dyplomy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w turnusie rehabilitacyjno – terapeutycznym.

Nagrodzeni zostali również wychowankowie za:  najczystszy pokój w konkursie czystości, dyżurni na stołówce za sumienne wykonywanie swoich obowiązków. Wyłoniono najżyczliwszą    osobę,  najweselszą osobę  turnusu, wynagrodzono także operatywnego  opiekuna sprzętu technicznego, którym okazała się Kamil Bojanowski.  Później wpisaliśmy się do kroniki pamiątkowej.

Miłym  i wzruszającym zaskoczeniem dla kadry były przygotowane przez wychowanków dyplomy z serdecznymi podziękowaniami za wyrozumiałość i szacunek dla nich na turnusie.  Te dyplomy są najważniejszymi dyplomami i wyróżnieniem dla nas i znajdą się na najbardziej honorowych miejscach w naszych domach. Dziękujemy Wam za ten wspólnie spędzony czas.   Dla nas to zaszczyt i duma  z taką młodzieżą pracować . Wasz uśmiech i zadowolenie utwierdza  nas  w przekonaniu, że to co robimy ma sens. Cieszy nas fakt ,iż rozumiecie ,że  szacunek to jedna z ważniejszych  wartości człowieka , która  mnoży  się gdy się  ją dzieli. I jeszcze chcielibyśmy, abyście zapamiętali ważną sentencję, którą podziękowaliśmy naszemu sponsorowi, że „Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to co my jest z pewnością największym szczęściem na Ziemi „ ! I życzymy Wam i sobie, abyśmy jak  najczęściej  takich ludzi spotykali na swojej drodze.

Z POZDROWIENIAMI  OPIEKUNOWIE TURNUSU