Rozstrzygnięcie konkursu SKO "Mój pomysł na pierwszy biznes"

23 lutego 2016r., podczas podsumowania projektu SKO "GROSZ- ZŁOTÓWKA-FORTUNA!" wręczyliśmy nagrody i wyróżnienia dla uczestników konkursu plastycznego " Mój pomysł na pierwszy biznes."

Na nasz konkurs, który zorganizowaliśmy wspólnie z PKO Bankiem Polskim oddział 1 w Kole, wpłynęło 28 prac. Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Sójecka, Krystyna Wasilewska oraz Marta Oblizajek, przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Szkoła Podstawowa: Dawid Tomczyk, Jolanta Jaskólska

Gimnazjum: Karolina Chłosta, Edyta Małolepsza, Aleksander Olczyk, Oskar Lewandowski oraz wyróżnienie dla Dominiki Małolepszej

Szkoła zawodowa: Radosław Kacprzak, Paulina Bystra, Katarzyna Konwerska, Bartłomiej Gębka

Szkoła Przysposabiająca do Pracy: Szymon Mantyk, Mateusz Najdjuk, Paweł Ławniczak, Justyna Sulińska.

Laureaci otrzymali nagrody książkowe, stosowne dyplomy oraz słodką niespodziankę. Organizatorzy postanowili wyróżnić upominkami SKO i słodyczami także pozostałych uczniów, którzy zgłosili swoje prace na konkurs.

Należy podkreślić, iż Nasi wychowankowie zaprezentowali bogaty wachlarz pomysłów na założenie własnego biznesu i zarobienie pierwszych pieniędzy, np. prowadzenie hodowli ślimaków, wyprowadzanie na spacer psów sąsiadów, założenie własnej cukierni, zespołu muzycznego, salonu mody czy agencji modelek.  Wszystkie prace były wyjątkowe i niepowtarzalne.

Gratulujemy Wam wszystkim i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez SKO :))

Tekst: Krzysztof Sójecki.

Więcej na temat: Nasze pomysły na uczniowski biznes :)