"Bez tej miłości nie można żyć "

10 listopada 2015 w 97 Rocznicę Odzyskania Niepodległości uczniowie SOSW, wspólnie ze swoimi nauczycielami udowadniali, jak wielka siła tkwi w miłości do Ojczyzny.

Czarna postać nękana i ciemiężona na tle historycznych dziejów przechodząc przez kolejne ważne dla naszej historii wydarzenia przeradza się w wolną Polskę. Całej historii towarzyszą istotne dla narodu polskiego symbole, postacie i pieśni. W ten sposób uczniowie poznają burzliwe dzieje naszej Ojczyzny i doświadczają patriotycznych uczuć. Spektakl zainteresował wszystkich oglądających, duma rozpierała rodziców występujących dzieci. Artystyczne wrażenie potęgowały powiewające flagi i duża ilość historycznych rekwizytów. Wszystkim udzielił się nastrój powagi i dumy z narodowej historii.

Tekst: Hanna Kapuścińska, Joanna Pietrzak.
Zdjęcia: Aneta Brdyś.

Więcej na tema: O wolnej Polsce uczniowie SOSW opowiedzieli w spektaklu; SOSW w Kole: Spektakl z okazji 97. rocznicy odzyskania niepodległości; Bez tej miłości nie można żyć;