Polska Złota Jesień

29 października, uczeń naszej szkoły - Arkadiusz Augustyniak, odebrał nagrodę w konkursie plastycznym pt. „ Polska Złota Jesień”.

Konkurs został zorganizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole. Przeznaczony był  dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Ideą konkursu było zwrócenie uwagi na piękno otaczającego nas świata, czyli świata przyrody, a przede wszystkim urokliwej pory roku, jaką jest jesień.

Na adres biblioteki wpłynęło 271 prac. Jury powołane przez Organizatora Konkursu (przewodnicząca – Ewelina Jasińska, historyk sztuki; członek – Anna Pietruszka, bibliotekarz) przyznało III miejsce ,w kategorii gimnazjum, Arkowi Augustyniakowi. Wykonał on swoją pracę pod kierunkiem pani Alicji Potockiej. Gratulujemy!!!

Tekst i zdjęcia: Alicja Potocka.

Więcej na temat: Polska Złota Jesień - wyniki konkursu