ODZYSKOMANIA. SOSW

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy do organizatora programu Odzyskomania.pl – Fundacji Alter Eko, drugą partię zebranych elektrośmieci i zużytych baterii.

Od kwietnia b.r. zgromadziliśmy 55kg zużytych baterii oraz prawie 500 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a dokładnie: 11 telewizorów, 3 wieże, 3 komputery, 4 czajniki elektryczne, 3 żelazka, 4 drukarki, 6 monitorów, 1 elektryczną maszynę do pisania, 2 radioodbiorniki, 2 odtwarzacze DVD oraz toster.

W powyższą akcję zaangażowana jest cała społeczność Naszego Ośrodka – uczniowie, rodzice i pracownicy. Przesyłamy więc dla WAS przeogromne DZIĘKUJEMY J. Jednocześnie prosimy o dalsze wspieranie i przekazywanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii, ponieważ akcja zbiórki w ramach programu Odzyskomania.pl trwa nadal.

Tekst i zdjęcia: Krzysztof Sójecki.