Światowy Dzień Zespołu Downa

21. marca, z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu zatytułowanym „Otwórzmy się na ...Zaczarowany Świat Ktosiów”, które miało miejsce w Miejski Dom Kultury w Kole. To było wyjątkowe spotkanie, które przepełnione było radością, akceptacją i miłością.

Nasi wspaniali uczniowie Ola Nejman i Bartek Nuszkiewicz przy wsparciu nauczycielek pani Ani, Ewelinki, Krysi i Mileny, mieli zaszczyt witać gości tego wydarzenia oraz częstować ich pierniczkami, które specjalnie dla nich przygotowaliśmy na zajęciach szkolnych. Nasze słodkie, pastelowe serduszka nie tylko zachwyciły smakiem, ale przede wszystkim wywołały szerokie uśmiechy na twarzach gości, stanowiąc serdeczny akcent powitalny.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Monice Kujawskiej, organizatorce koncertu, za zaufanie i możliwość przygotowania po raz kolejny naszych pysznych ciasteczek. To dla nas zaszczyt móc wspierać takie piękne inicjatywy i tworzyć słodkie chwile dla gości.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu i razem z nami otworzyli się na zaczarowany świat miłości i akceptacji. To było niezapomniane przeżycie, które wypełniło nas serdecznymi emocjami i pokazało siłę wspólnoty.

Zdjęcia:
Eugeniusz Gembka