Lukrowane serduszka z piernika

W naszej Kuchni Mikołaja trwała wspaniała Serduszkowa Akcja
Uczniowie z pomocą nauczycieli brali udział w przygotowaniu pierniczków w kształcie serduszek. Praca szła tak sprawnie, że pobiliśmy rekord w ilości wypieczonych ciasteczek. Uczeń Bartek podczas zajęć rewalidacyjnych, policzył wszystkie pierniczki i okazało się, że udało się wypiec aż 431 sztuk serduszek w ciągu dwóch dni zajęć lekcyjnych.
Zaproszenie do wykonania ciastek otrzymaliśmy od pani Moniki Kujawskiej, organizatorki Koncertu "Otwórzmy się na…", który odbył się 21 marca w MDK w Kole. Pani Monika ponownie jak w poprzednim roku zaproponowała nam upieczenie ciasteczek dla wszystkich gości koncertu. Z radością przyjęliśmy jej zaproszenie i zaangażowaliśmy się w to wyjątkowe wydarzenie. W lukrowanie serduszkowych pierniczków po kolei włączyli się uczniowie i nauczyciele z różnych oddziałów naszej szkoły.
Opiekunki Kuchni Mikołaja :Anna Hann, Joanna Kacprzak, Milena Nowacka-Żylińska składają serdeczne podziękowania za pomoc nauczycielom: Krystyna Ciesielska, Hanna Kapuścińska, Monika Ledzion, Ewelina Lewandowska, Małgorzata Kubiak, Anna Jachnik, Hanna Krysiak, Mirella Kokocińska, Natalia Burdzińska, Agnieszka Frątczak, Iwona Nowicka, Alicja Potocka, Iwona Ulińska, Joanna Bałdyka.