Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca, zgodnie z kalendarzem, uroczyście powitaliśmy wyczekiwaną przez nas wszystkich wiosnę. W tym dniu Samorząd Szkolny zaprosił uczniów i nauczycieli do wspólnych zabaw              i konkursów, których tematem przewodnim była oczywiście wiosna. Naszą szkolną uroczystość rozpoczęliśmy od pokazu wiosennej mody – przedstawiciele klas zaprezentowali płaszcze Pani Wiosny. Jury miało trudne zadanie, gdyż każda klasowa propozycja była kolorowa                                       i niepowtarzalna. Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy quiz o wiośnie, konkurs wiedzy o zwyczajach i tradycjach Wielkanocnych, krzyżówkę wiosenną SKO oraz konkurencję plastyczno-techniczną na wykonanie wiosennych doniczek. W przerwach, między konkursami, uczniowie uczestniczyli również w zabawach ruchowo-muzycznych.

Samorząd Szkolny serdecznie dziękuje za pomoc w przygotowaniu uroczystości Paniom: Joanna Bałdyka, Iwona Miśko, Agnieszka Sójecka, Katarzyna Sulińska, Anna Jachnik, Anna Hann, Joanna Kacprzak oraz Panu Sebastianowi Antkiewiczowi.