Dzień Matematyki z SKO - szkolny konkurs z okazji święta "Królowej Nauk"

Szkolna Kasa Oszczędności  przygotowała konkurs matematyczny dla uczniów z klas 4-8 szkoły podstawowej. O tytuł "Mistrzów Matematyki" rywalizowało jedenaścioro kandydatów, którzy musieli zmierzyć się z zadaniami rachunkowymi, tekstowymi, logicznymi i związanymi z finansami. Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich testów i podliczeniu punktów wyłoniliśmy troje finalistów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody od SKO. Uczniowie, którzy zajęli miejsca poza podium  również otrzymali drobny upominek SKO. Oto laureaci szkolnego konkursu "Dzień Matematyki z SKO": 1. miejsce i tytuł " I Mistrza Matematyki" zdobył  Wiktor Skowroński z kl. 5;  2. miejsce i tytuł " II Mistrza Matematyki" zdobył  Jakub Przybyłowicz z kl. 5;  3. miejsce i tytuł " III Mistrza Matematyki" zdobył  Szymon Kraska z kl. 8. Gratulujemy Wam wiedzy oraz umiejętności matematycznych, dziękujemy pozostałym uczniom za udział w naszym konkursie.