Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Szkoły pełne talentów

Wsparcie Dla Naszej Szkoły - Akcja "Szkoły pełne talentów"

Drodzy Przyjaciele Szkoły,

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ogłosić niesamowitą akcję, która pomoże naszej szkole jeszcze bardziej rozwijać talenty i pasje naszych uczniów! Lidl Polska po raz kolejny wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i organizuje akcję "Szkoły pełne talentów"!

O co chodzi w akcji "Szkoły pełne talentów"?

Lidl Polska rozdaje Talenciaki w swoich sklepach! To specjalne karty z kodem, które można zdobyć za zakupy w Lidlu. Ale to nie wszystko! Za każdy zebrany Talenciak, Lidl Polska przekazuje wsparcie naszej szkole! To oznacza, że im więcej Talenciaków zbieramy, tym większe wsparcie otrzymujemy.

Dlaczego warto wziąć udział?

1. Wsparcie Edukacji: Każdy zebrany Talenciak przekłada się na realne wsparcie dla naszej szkoły, które możemy wykorzystać do rozwijania pasji i talentów uczniów.
  2. Budowanie Społeczności: Akcja "Szkoły pełne talentów" łączy naszą społeczność i pokazuje, że razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy.
  3. Rozwijanie Talentów: Nasza szkoła zyskuje środki na zakup sprzętu, organizację wydarzeń kulturalnych czy twórczych warsztatów, które pomogą naszym uczniom rozwijać swoje pasje.

Jak możemy pomóc?

1. Zbieraj Talenciaki: Przy każdym zakupie w Lidlu zbierajcie Talenciaki i przekazujcie je do naszej szkoły.
  2. Podzielcie się informacją: Zachęćcie rodzinę, przyjaciół i sąsiadów do udziału w akcji. Im więcej osób zbiera Talenciaki, tym większe wsparcie dla naszej szkoły.
  3. Wspierajcie nas na social media: Podzielcie się na swoich profilach informacją o naszej akcji i zachęćcie innych do udziału używając link: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040024112

Razem możemy zrobić naprawdę wiele! Dziękujemy Lidl Polska za tę wspaniałą inicjatywę, która wspiera edukację i rozwijanie talentów naszych uczniów.

Bierzcie udział w akcji "Szkoły pełne talentów" i wspólnie przyczyniamy się do sukcesów naszej szkoły!