Biało-czerwony kotylion na obchody Narodowego Święta Trzeciego Maja.

Już niedługo będziemy obchodzić Święto Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji panie Alicja Potocka, Monika Ledzion, Aneta Brdyś  przygotowały dla uczniów warsztaty robienia kotylionów patriotycznych. Młodzież wykonała kotyliony z papierowych serc, papierowych wachlarzy, wstążek satynowych oraz z filamentu, długopisami 3d. Warsztaty były wspaniałą okazją do rozmów na temat patriotyzmu i sposobów obchodzenia świąt narodowych. Piękne kotyliony uczniowie przekazali do urzędu powiatowego na ręce Wicestarosty Powiatu Kolskiego pana Sylwestra Chęcińskiego. Wizyta w urzędzie była dla uczniów miłym, patriotycznym przeżyciem, zakończonym wspólną fotografią. Jesteśmy dumni, że nasze kotyliony uświetnią obchody Święta Konstytucji 3 Maja w powiecie kolskim.

Więcej fotek z warsztatów tutaj: http://soswkolo.szkolnastrona.pl/art,4601,bialo-czerwony-kotylion-na-obchody-narodowego-swieta-trzeciego-maja