Biblioteka szkolna poleca…. książki o zdrowym stylu życia

Na rynku wydawniczym jest wiele publikacji o zdrowym stylu życia, odżywianiu, pełnych porad, jak zatrzymać zdrowie i młodość. Nasza biblioteka szkolna oferuje czytelnikom kilkanaście pozycji książkowych, które z pewnością pozwolą poszerzyć wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Są to książki o sporcie, o przygotowaniu zdrowych posiłków, medyczne  - o tym jak dbać o swój organizm, jak również książki beletrystyczne , które w sposób zabawny przybliżają wskazaną tematykę.

Na przełomie maja i czerwca 2018 r. miała miejsce wystawka książek, nawiązująca do realizowanego w naszej szkole projektu , z hasłem przewodnim „ Zdrowy styl życia”. Na korytarzu szkolnym zaś wyeksponowana została gazetka ścienna „Smacznie i zdrowo na wesoło”. Celem tejże gazetki była popularyzacja wierszy, które w sposób zabawny, a jednocześnie pouczający poruszają sprawy dla każdego młodego człowieka ważne , takie  jak dbałość o swój wygląd, sylwetkę, higienę, dobre samopoczucie, zdrowe odżywianie.

Warto zaglądać do biblioteki szkolnej.