Wyniki Sportowego Konkursu Plastycznego

W ramach XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych

Katowice, Chorzów, Mikołów 2018 Olimpiady Specjalne Śląskie zorganizowały

OGÓLNOPOLSKI SPORTOWY” KONKURS PLASTYCZNY"  dotyczący ZILUSTROWANIA JEDNEJ SPOŚRÓD 11 DYSCYPLIN SPORTOWYCH LETNICH IGRZYSK OLIMPIAD SPECJALNYCH.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży wszystkich szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w następujących kategoriach wiekowych:  6 – 9 lat,  10 – 14 lat, 15 – 18 lat oraz do osób powyżej 18 roku życia.

Nasza szkoła również wzięła w nim udział. Wśród 300 prac nadesłanych na Konkurs , wyróżnienie zdobyła Natalia Janczak. Pracę wykonała pod kierunkiem Pani Karoliny Krawczyk. Klub Olimpiad Specjalnych SOSW Koło składa serdeczne gratulacje Natalce za wyróżnienie i godne reprezentowanie naszego Klubu nie tylko w sportowej rywalizacji ale również pod kontem  zdolności plastycznych.

Tekst i zdjęcia: Mariola Mroczkowska