Podsumowanie Bądź Fit"

Na Dniu Rodziny w ramach programu Olimpiad Specjalnych "Bądź Fit"  odbyło się podsumowanie trwającego 8 tygodni programu. Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny " Zdrowy styl życia", do którego nagrody ufundowało Stowarzyszenie Przyjaciół Św. Mikołaja. Podziękowaliśmy również wszystkim nauczycielom/wychowawcom, którzy aktywnie włączyli się w realizację programu"Bądź Fit" w naszej szkole. Dzięki współpracy z Hufcem ZHP w Kole, który użyczył nam namiotu, mogliśmy wystawić stoisko Klubu Olimpiad Specjalnych SOSW w Kole.

W naszym kąciku zdrowia szkolna pielęgniarka Pani Danusia zapraszała wszystkich chętnych na:

1. Pomiar ciśnienia krwi

2. Pomiar poziomu cukru we krwi

3. Ważenie i wyliczanie wskaźnika BMI

A pani dietetyk Karolina z NatureHouse Koło prowadziła konsultacje dietetyczne.

Nasz kącik zdrowia cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wszyscy bardzo chętnie korzystali z naszych propozycji i  porad dietetyka. Oprócz tego wystawiona była galeria zdjęć z programu"Bądź Fit", która cieszyła się dużym zainteresowaniem rodziców, nauczycieli oraz uczniów.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i współpracę.

"Grajmy razem"!!!