Rodzina Roku 2018.

Turniej Rodzina Roku 2018 towarzyszący piknikowi z okazji Dnia Rodziny w SOSW jak zawsze miał na celu dobrą zabawę rodzinną podczas ubiegania się o puchar i tytuł Rodziny Roku.

Tegoroczny turniej miał charakter indywidualny. Wzięło w nim udział 19 rodzin wykonując różne zadania konkursowe (łowienie ryb, segregowanie kolorów, dopasowywanie kształtów, nawlekanie korali) przygotowane i przeprowadzone przez Monikę Ledzion, Małgorzatę Kubiak, Anetę Brdyś we współpracy z Agnieszką Papierz i Mirelą Kokocińską. Za udział w turnieju każda rodzina otrzymała pamiątkowy dyplom, słodką niespodziankę oraz nagrodę rzeczową, natomiast Rodzina Roku „srebrny puchar” ;).

Zaszczytny tytuł Rodziny Roku 2018 otrzymała rodzina Patryka Ciemnego z mamą i bratem zdobywając rekordowe wyniki zadań konkursowych. GRATULUJEMY:)

Nagrody rzeczowe, dyplomy i puchar ufundowało stowarzyszenie Przyjaciele Świętego Mikołaja wspólnie z panią dyrektor Elżbietą Budzińską.

Tekst: Monika Ledzion.

Zdjęcia: Mirela Kokocińska, Monika Ledzion, Aneta Brdyś.

Dzień rodziny: http://soswkolo.szkolnastrona.pl/art,1458,dzien-rodziny-w-sosw