Profesjonalny trening piłkarski wychowanków Internatu SOSW w Kole

W dn. 24.05.2018 r. chłopcy z Internatu SOSW w Kole w składzie: ŁukaszMałolepszy, KrystianMałolepszy, Marcin Andrzejczak, Dawid Tomczyk, Łukasz Ściśler i Damian Kruszyński wzięli udział w profesjonalnym treningu piłkarskim. Na stadionie doskonalili swoje umiejętności piłkarskie pod kierunkiem trenera Olimpii Koło pana Tomasza Mikusika (skaut w Lechu Poznań).

Jak na prawdziwy trening przystało, była rozgrywka, ćwiczenia w podawaniu piłki, strzały do bramki oraz krótki mecz.

Dokonując podsumowania treningu pan Tomasz Mikusik stwierdził, iż młodzi sportowcy grają w piłkę naprawdę dobrze.

Trening odbył się w ramach przygotowań do meczu wychowanków Internatu SOSW z funkcjonariuszami kolskiej Policji oraz realizowanego w SOSW programu „Bądź Fit!”.

Możliwość pracy pod kierunkiem „prawdziwego” trenera była dla chłopców dużym przeżyciem. Bardzo dziękujemy panu Tomaszowi Mikusikowi za współpracę i czas poświęcony naszym wychowankom.

W zorganizowanie i przeprowadzenie treningu zaangażowali się: Krystyna Wasilewska, Michał Szymański, Łukasz Naglewski.

Tekst i zdjęcia: organizatorzy