Piknik - "Miasto i Mundurowi Dzieciom"

W dniu 25 maja nasza szkoła na zaproszenie Komendy Powiatowej Policji w Kole,uczestniczyła w pikniku zorganizowanym pod hasłem: "Miasto i Mundurowi Dzieciom". Piknik zgromadził licznie społeczność kolską. W ramach pikniku zaproszeni goście mogli skorzystać z wielu atrakcji m.in.: Wozy Państwowej Strazy Pożarnej w Kole z możliwością wejścia do kabiny i zapoznania się z całym wyposażeniem, pokaz pomocy przedmedycznej w wykonaniu wolontariuszy PCK w Kole.

Błysk w oczach dzieic wywołał wjazd radiowozu i motoru policyjnego. Dzieci mogły zobaczyć wyposażenie radiowozu policyjnego i porozmawiać z policjanatami. Największym zainteresowaniem cieszyła się przejażdżka na motorze policyjnym.

Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiła, iż każdy znalazł coś dla siebie. w ofercie pikniku znalazły się również ciepły posiłek oraz duży wybór słodkości.

Serdeczne podziękowania za zaproszenie i udział w tak fajnym przedsięwzięciu, za przekazanie sprzętu sportowego oraz 50 biletów do Kopalni Soli w Kłodawie kieruję do Komendanta Powiatowej Policji w Kole mł. insp. Pana Foryńskiego oraz podkom. pana Marka Zakrockiego.

Tekst i zdjęcia: K. Ciesielska

Zdjęcia: Monika Ledzion, Piotr Mroczkowski.