Program:

Uroczyste otwarcie festiwalu o godz. 9.00

„Legenda o Wiśle”;

Pracownia; Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole, opiekunowie: Joanna Bałdyka, Marzena Bagińska, Alicja Potocka.

„Przyjaźń w rytmie disco”;

Therapy show, Tacy Sami, Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej”/ Warsztaty Terapii zajęciowej w Kole, opiekunowie: Klaudia Łuczak, Andżelika Gaj, Milena Maciejewska, Paweł Głuszkowski.

„Rzepka”;

Zespół wokalno-muzyczny, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole, opiekunowie: Hanna Kapuścińska, Joanna Pietrzak, Wioleta Świder, Ewelina Kuśmirek, Paulina Pietrzak.

„Pięknie żyć”;

Klasa 3a, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole, opiekunowie: Ilona Szczecińska, Sylwia Rakowska.

„Bajka o niebieskim ptaku”;

Spektakl profilaktyczny, opiekun: pedagog szkolny Krystyna Ciesielska, Wioleta Świder, Marta Oblizajek, Ewelina Kuśmirek. Specjalny Ośrodek szkolno-Wychowawczy w Kole.

„Taniec śnieżynek”;

Szkoła Podstawowa nr5 w Kole, opiekun: Marzena Maciejewska, Lidia Cicharska.

„Zacznij od Bacha”, „Życie jest muzyką”;

WTZ Koło, ul. Wojciechowskiego 21A, opiekunowie: Wioleta Świder, Dorota Szymańska.

Goście specjalni:

Zespół Wokalno-Muzyczny SOSW w Kole, wiersz i piosenka dla Mikołaja, opiekunowie: Wioleta Świder, Joanna Pietrzak, Hanna Kapuścińska, Krystyna Ciesielska, Marcin Klaczyński, Agnieszka Frątczak.

‘CUP SONG” w wykonaniu uczniów SOSW w Kole i Państwowej Szkoły Muzycznej w Kole, opiekun: Marcin Klaczyński.

Rozstrzygniecie XV Edycji Konkursu Plastycznego

„Mój kolega z niepełnosprawnością – wymarzony prezent urodzinowy”

Festiwal poprowadzi pani Joanna Bałdyka z pomocą Św. Mikołaja.

Ogłoszenie wyników festiwalu

i uroczyste zakończenie

przewidziane na godzinę 11.00

Festiwalowi towarzyszyć będzie kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów SOSW w Kole.

Opiekun: Małgorzata Kubiak.

Scenografia:

Hanna Krysiak, Marta Kwiatkowska, Iwona Nowicka, Mirela Kokocińska.

Nad całością czuwa:

Aneta Brdyś