Zbiórka artykułów szkolnych dla SOSW

We wtorek 07.11.17 r. naszą szkołę odwiedził właściciel sklepu "Kolscy Fanatycy : Lech Poznań" z przemiłą niespodzianką.

Już chyba tradycją w kolskim sklepie kibica , przy ul. Toruńskiej 16, stało się organizowanie różnego rodzaju zbiórek, w tym szczególnie dla uczniów naszej szkoły. Podobnie jak w listopadzie ubiegłego roku, p.Krzysztof Gołembski podarował nam ogromny karton pełen artykułów szkolnych : piórników Lecha, zeszytów, bloków rysunkowych, papieru kolorowego, linijek, farb, plasteliny, długopisów, ołówków, kredek, pisaków, klejów itd., a więc jednym słowem wszystko to, z czego nasi uczniowie korzystają każdego dnia i co bardzo się zużywa :)Nasza placówka,zwłaszcza Stowarzyszenie "Przyjaciele Świętego Mikołaja" współpracuje ze sklepem już 3 rok. Miło widzieć uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci, dlatego serdecznie dziękujemy, w imieniu swoim i uczniów.

Tekst i zdjęcia: Paulina Pietrzak