Za super aktywną i wzbudzającą podziw pracę

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżniliśmy dyplomami i słodkim „co nieco” najbardziej aktywnych członków stowarzyszenia „Przyjaciele Świętego Mikołaja”.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu członków stowarzyszenia w minionym roku szkolnym sfinansowaliśmy liczne nagrody rzeczowe w konkursach szkolnych, zakupiliśmy drobne wyposażenie klas i pomoce dydaktyczne, nagrodziliśmy za szczególne osiągnięcia uczniów na zakończenie roku szkolnego fantastycznymi nagrodami w postaci tabletów, firmowych plecaków, sprzętu elektronicznego i sportowego, zorganizowaliśmy festyn rodzinny, zebraliśmy fundusze na wycieczkę nad morze, która odbyła się w pierwszych dniach obecnego roku szkolnego.

Bardzo dziękuję członkom stowarzyszenia za wspaniałą pracę na rzecz naszych wychowanków, ich rodzin i naszej placówki.

Życzę wszystkim wytrwałości, energii, celu i wzajemnej życzliwości i sympatii we wspólnym działaniu. Razem możemy tak wiele…

Aneta Brdyś, prezeska stowarzyszenia.