Turnieju Piłki Nożnej 7-osobowej Olimpiad Specjalnych FRIENDSHIP CUP w Kownie na Litwie 22-25.09.2017

22-25 września Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie-Konin brał udziału w Turnieju Piłki Nożnej 7-osobowej Olimpiad Specjalnych FRIENDSHIP CUP w Kownie na Litwie.

Reprezentacja składała się z zawodników Klubu Olimpiad Specjalnych działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Koninie i   zawodników z Klubu Olimpiad Specjalnych działającego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole:

W turnieju uczestniczyły drużyny z Polski, Litwy, Ukrainy, Łotwy i Estonii.               W wyniku rozegranych meczy nasza drużyna zajęła piąte miejsce i otrzymała okazały puchar     a zawodnicy pamiątkowe medale. Po zakończeniu turnieju cała reprezentacja miała okazję podziwiać piękne miasto Kowno.

Była to dla naszych sportowców nie tylko świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności piłkarskich, ale także możliwość poszerzenia kontaktów i doświadczeń społecznych oraz przeżycia niepowtarzalnej przygody.

Zawodnicy: Piotr Kacprzak. Kamil Kacprzak, Marek Wasilewski, Marcin Andrzejczak, Łukasz Małolepszy

Opiekun / Trener: Piotr Mroczkowski