II Regionalny Dzień Młodego Sportowca

20 września w Wolicy odbył się II Regionalny Dzień Młodego Sportowca, w którym wzięli udział nasi najmłodsi uczniowie Aleksandra Nejman, Bartosz Nuszkiewicz i Eryk Woziński,  pod opieką  p. Agnieszki Frątczak i Iwony Nowickiej.

Dzieci próbowały swoich sił w różnych konkurencjach m.in. kopanie do bramki, bieg na 25 m, skok w dal, przenoszenie ziemniaków na drewnianej łyżce, pokonanie toru przeszkód czy rzuty do celu z trampoliny. Do aktywnej zabawy zachęcali znani goście ze świata sportu: piłkarze z KKS, medalistka olimpijska Marta Walczykiewicz i wielokrotny mistrz świata w kickboxingu Mariusz Ziętek. Impreza przebiegła w miłej i radosnej atmosferze, a każdy z uczestników otrzymał medal i upominki. Do zobaczenia za rok!

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Frątczak.