Żegnaj szkoło!!!

Ucichł szkolny dzwonek, opustoszały korytarze, ale tylko na dwa miesiące. Czekamy na Was we wrześniu (pod nowym adresem), życząc wszystkim uczniom i nauczycielom  udanych wakacji!:)

Stowarzyszenie „Przyjaciele Św. Mikołaja” działające przy naszym Ośrodku, wspierające uczniów, rodziców i nauczycieli, na zakończenie roku szkolnego ufundowało następujące nagrody rzeczowe:

trzy tablety, dwa zegary ścienne „dla muzyka”, dwa plecaki i portfel, osiemnaście sztuk przenośnych głośników, dwanaście sztuk 16GB pamięci przenośnej oraz dwie piłki Nike, dwa piórniki i siedem portfeli z logo klubu sportowego Lech Poznań zakupione w zaprzyjaźnionym Sklepie Kibica, dziewiętnaście pamiątkowych kubków dla absolwentów ze zdjęciem swojej klasy.

Nagrody uczniowie otrzymali za bardzo dobre wyniki w nauce, aktywny udział w Zespole wokalno-muzycznym, działalność w teatralnej grupie „Pracownia”, wysokie wyniki w sporcie, współpracę z pedagogiem szkolnym, sukcesy w konkursach plastycznych.

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy.

Aneta Brdyś, prezes stowarzyszenia.