Pożegnalna imprezka

Uczniowie klas Przysposabiających do Pracy wspólnie z wychowawczyniami panią Joanną Bałdyką i Anetą Brdyś pożegnali swoich kolegów z klasy trzeciej, kończących szkołę.

Bardzo fajne mamy upiekły ciasto, uczniowie zrobili zakupy i zamówili pizzę. Przy pięknie udekorowanych stołach, kwiatami przyniesionymi prosto z „zaczarowanego ogrodu” przez Justynkę Sulińską uczestnicy pożegnania bardzo miło, przyjemnie i apetycznie spędzili ostatni dzień w szkole.

Pani Joanna Bałdyka przygotowała zestaw tańców integracyjnych i poprowadziła wspólną zabawę taneczną.

Ta wzruszająca impreza na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły.

Kochani absolwenci! Odwiedzajcie nas zawsze wtedy kiedy macie na to ochotę (pamiętajcie o zmianie adresu po wakacjach). My już za wami tęsknimy.

Tekst i zdjęcia: Aneta Brdyś.