Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W KOLE WYGRAŁ KONKURS NA NAJLEPSZY PROGRAM TURNUSU REHABILITACYJNO- TERAPEUTYCZNEGO W WIŚLE

Członkowie Zespołu Działań Twórczych zostali laureatami konkursu ogłoszonego przez Fundację ING Dzieciom na najlepszy program Turnus Rehabilitacyjno- Terapeutycznego w Wiśle. Zaowocowało to zaproszeniem uczniów SOSW w Kole na dwutygodniowy Turnus do Ośrodka „Regle” w Wiśle.

W trakcie pobytu w Wiśle zaplanowane są liczne atrakcje w postaci pieszych wycieczek górskich, zwiedzanie atrakcyjnych miejsc w Wiśle i okolicach oraz rozwijanie i kształtowanie umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Już za nami wiele wspaniałych atrakcji. Pogoda i humory dopisują, a to najważniejsze. Jest cudownie. Pozdrowienia z Wisły!!!

Zapraszamy do fotorelacji ;)

Tekst i zdjęcia: Zespół Działań Twórczych.