Piknik rodzinny

W sobotę 10 czerwca 2017 roku wzięliśmy udział w pikniku, na który zostaliśmy zaproszeni przez społeczność Szkoły Podstawowej nr1 w Kole.

Podczas imprezy uczestnicy mogli wesprzeć nasze Stowarzyszenie "Przyjaciół Św. Mikołaja" ponieważ zorganizowaliśmy kiermasz prac.  Dyżur pełniły panie: Krystyna Wasilewska, Mariola Mroczkowska, Karolina Krawczyk oraz Małgorzata Kubiak. Przy rozkładaniu i składaniu namiotu pomogli panowie: Krzysztof Sjecki, Zbigniew Janiak oraz pan Wasilewski. Wszystkim osobom, które wzięły udział w zbiórce serdecznie dziękujemy.

Tekst: Małgorzata Kubiak.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w kiermasz członkom stowarzyszenia. To już kolejna wolna sobota przepracowana na rzecz wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole. Cel jest bardzo szczytny, ponieważ za zebrane pieniądze zostaną zakupione nagrody dla naszych wspaniałych podopiecznych na zakończenie roku szkolnego.

Aneta Brdyś – prezes stowarzyszenia.