Przekazaliśmy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy do organizatora programu Odzyskomania.pl – Fundacji Alter Eko, kolejną partię zebranych elektrośmieci.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego i baterii, którą koordynuje SKO i Klub Przyrodnika cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony Naszych podopiecznych, ich rodzin oraz pracowników Ośrodka. Wspólnie zebraliśmy i przekazaliśmy do recyklingu: 10 telewizorów kineskopowych i 1 LCD, pralkę, jednostkę centralną do komputera, 3 monitory CRT, drukarkę, 20 czajników elektrycznych, 4 żelazka, 3 odbiorniki radiowe, słuchawki, okablowanie, klawiatury oraz 25 kg zużytych baterii.

W naszą akcję zaangażowana jest cała społeczność  Ośrodka- uczniowie, rodzice i pracownicy. Przesyłamy więc dla Was przeogromne

DZIĘKUJEMY!!!

Jednocześnie prosimy o dalsze wspieranie i przekazywanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii, ponieważ nasza akcja zbiórki w ramach programu Odzyskomania.pl trwa nadal.