Zbiórka makulatury z SKO

We wtorek, 9 maja, spakowaliśmy i oddaliśmy do punktu skupu makulaturę, którą zbierała cała szkoła w ramach akcji SKO.

Z wielką radością odnotowaliśmy fakt, że od grudnia 2016r.  udało się nam zebrać 510 kg makulatury. A oto korzyści:

1. na konto SKO wpłynęło 102 zł;

2. w akcji bierze udział cała społeczność Ośrodka - uczniowie, rodzice, pracownicy obsługowi i nauczyciele;

3. ochroniliśmy przed ścięciem 8 średniej wielkości drzew;

4. papier wyprodukowany z makulatury pozwoli zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza, wody oraz zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i wody, w porównaniu do produkcji papieru z surowca drzewnego.

Dziękujemy WAM drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy za zaangażowanie i jednocześnie zapraszamy do dalszego wspierania naszej akcji - zbieramy makulaturę przez cały czas:)

OPIEKUNOWIE SKO :)