„Talent Show” – ROZDANIE NAGRÓD

Jury konkursu „Talent Show” spisało się wspaniale! Ale zanim ogłosili werdykt, organizatorzy – Zespół Działań Twórczych – wręczyli Sponsorom drobny dowód wdzięczności za ich pomoc.Nasi Sponsorzy są wspaniałymi ludźmi, którzy mają przeogromne serce dla nas i naszych uczniów. Często sami wychodzą z inicjatywą pomocy. Za to, że jesteście z nami zawsze – bardzo gorąco Wam Dziękujemy!!!!

Firmy i osoby, które zechciały nas wspomóc, to:

• McDonald Police Mostowe
  •  Cukiernia RemMarco
  • Komisja Międzyzakładowa Oświaty i Wychowania Solidarność
  • Firma Carrefour Market Koło
  • Zakład cukierniczo – piekarniczy „Valdi”  w Osieku
  • Drukarnia Dagraff Koło
  • Drukarnia Ksero-Ekspress Koło
  • Wood-Mizer ,
  • Andre,
  • Rossmann Polska,
  • Bank WBK Koło
  • Stowarzyszenie Przyjaciele Świętego Mikołaja przy SOSW Koło
  • Julian Bałdyka
  • MarStudio

W czasie konkursu „Talent Show” nikt nie wychodzi z pustymi rękoma. Organizatorzy nagrodzili wszystkich uczestników. Na pomiątkę dzisiejszego wydarzenia, każdy występujący otrzymał imenny dyplom oraz upominki.

Jury ogłosiło zwycięzców!!!

W tym roku były aż trzy nagrody specjalne i trzy nagrody główne.

Nagrodę Specjalną od Kierownictwa Restauracji McDonald’s Police Mostowe otrzymali: Karolina Rybicka, Justyna Sołtysiak, Małgorzata Sołtysiak, Maciej Górlaga, Hubert Zioła, Aleksander Kraska i Adraian Mazanowski za „Historię tańca”!!! (Watsztaty Terapii Zajęciowej Koło).

Nagrodę Specjalną Cukierni Rem Marco otrzymała Dagmara Jackowska wraz
z grupą taneczną w składzie: Magdalena Lewandowska, Monika Szfran, Klaudia Rządzińska, Roksana Plewa, Nikola Zaradzka, Patrycja Woźniak i Weronika Okulska z piosenką „Tamta dziewczyna”!!!
( Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej

w Słupcy).

Kolejna Nagroda Specjalna Cukierni Rem Marco otrzymał zespół Matuszaki – Mateusz Fred, Adam Świerk, Agata Ziółkowska, Agata Katarzyniak, Daria Wesołowska
i Kinga Matela za utwór „Ja, uwielbiam Ją”!!!
(Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Turku).

Nagroda Specjalna Pani Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Świętego Mikołaja w Kole trafiła w ręce Alana Rudniaka i Bartosza Poślednika za piosenkę – skecz „Oczy zielone”!!! (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Piotra Janaszka w Rychwale).

III miejsce w Konkursie „Talent Show” 2017 zdobyła Karolina Pordąb „Dryfy”!!! (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Janusz Korczaka w Koninie).

II miejsce w Konkursie „Talent Show” 2017 zdobył Michał Kostrzewa i Paulina Bystra za utwór „Kryzysowa narzeczona”!!!(Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole).

I miejsce w Konkursie „Talent Show” 2017 otrzymała Daria Karbowska „Czy ten Pan
 i Pani?”!!! (Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inacze” Koło).

Do wszystkich nagród, zarówno specjalnych, jak i głównych uczestnicy otrzymali Miesie Limitowanej Edycji akcji „ Podaruj Misia” organizowanej wspólnie przez Rossmann, allegro i tvn. Stroje misiom zaprojektowali: Gosia Baczyńska, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński
i Łukasz Jemioł.

Gratulujemy!!!!

P.S. Bardzo dziękujemy Pani Jaonnie Bałdyce, która podczas trwania całej imprezy uwieczniała ją na zdjęciach. :)