W nagrodę – wyjazd do kina!

04 czerwca 2014 r. grupa uczniów, którzy aktywnie działali  w Szkolnej Kasie Oszczędzania, reprezentowali Naszą placówkę w przeglądach teatralnych i w Olimpiadzie Matematyczno- Przyrodniczej, wzięła udział w specjalnie dla nich zorganizowanej wycieczce do Kina Helios w Koninie.

W nagrodę za ich całoroczną pracę, opiekunowie SKO i Koła Teatralno-Plastycznego „ Plaster”, zaprosili swoich podopiecznych na seans filmowy „ Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki.” Była to animowana opowieść o tym, że dzięki przyjaźni, miłości, dobru i wspólnej pracy można pokonać każdą przeszkodę, aby świat wokół nas był lepszy i piękniejszy. Po „uczcie duchowej” w kinie uczestnicy wycieczki zostali zaproszeni do pobliskiej restauracji na „małe co nieco.”

P.S. Było naprawdę fajnie, smacznie i radośnie!!! Organizatorzy: Agnieszka Sójecka, Krystyna Wasilewska i Krzysztof Sójecki.