Byliśmy na planie serialu „Rodzinka.pl”

A było to tak: Jakub, syn pani Krystyny Wasilewskiej, pomaga prowadzić stronę internetową Adamowi Zdrójkowskiemu, serialowemu Kubie. Pani Krysia tak długo suszyła mu głowę, aż Jakub 28.10. 2013. zorganizował nam wejście na plan serialu.

Szczęście było podwójne, ponieważ naszą grupą zaopiekowała się wraz z synem Adamem pani Edyta Zdrójkowska, mama i jednocześnie menadżer serialowego Kuby Boskiego.

Mieliśmy okazję zobaczyć w jaki sposób powstaje film, podpatrywaliśmy pracę aktorów, operatorów i reżysera. Przez chwilę, zwiedzając studio, mogliśmy poczuć się  członkami rodziny Boskich,  „pomieszkać” w ich w salonie, pobyć w pokojach Kuby, Kacpra i Tomka.

Na planie serialu spotkaliśmy się z większością gwiazd występujących w „Rodzince.pl”. Mogliśmy porozmawiać, wziąć autografy, zrobić pamiątkowe zdjęcia z Tomaszem Karolakiem, Małgorzatą Kożuchowską, Jackiem Braciakiem, Adamem Zdrójkowskim, Maciejem Musiałem, Mateuszem Pawłowskim, Danielem Dziorkiem, Olgą Kalicką, Emilią Dankwą i Haliną Skoczyńską.

Początkowe onieśmielenie znanymi nazwiskami zostało przełamane życzliwością i bezpośredniością aktorów, opuszczaliśmy więc plan serialu pełni pozytywnych wrażeń, bogatsi o wiedzę w jaki sposób powstaje film i z mnóstwem zdjęć na pamiątkę.

Nic nie było w stanie przyćmić wrażeń z planu „Rodzinki”, korzystając jednak z tego,że byliśmy w Warszawie, zwiedziliśmy jeszcze lotnisko Okęcie, zrobiliśmy zdjęcia przy Stadionie Narodowym i odwiedziliśmy ZOO. Zmęczeni ale szczęśliwi późnym wieczorem dotarliśmy do Internatu.

Uczestnicy wycieczki:

Anna Rybicka, Alicja Siwińska, Amelia Wardzińska, Rafał Jatczak, Dawid Tomczyk, Dawid Zięba.

Opiekowała się nami pani Krystyna Wasilewska.