Z wizytą u Dawida

Uczniowie klas Przysposabiających do Pracy wspólnie z paniami Mariolką, Anetą i Moniką odwiedzili w Środowiskowym Domu Samopomocy swojego kolegę Dawida.

Dawid ukończył edukację w naszej placówce w minionym roku szkolnym. Wszyscy za nim tęsknili więc postanowiliśmy zobaczyć co u niego słychać.

Zwiedziliśmy pracownie plastyczną, gospodarstwa domowego, stolarską. Byliśmy w Sali rehabilitacyjnej, kąciku relaksacyjnym, sali do masażu. Oglądaliśmy bardzo bogatą i barwną wystawę prac plastycznych.

Nowe koleżanki Dawida i nowi koledzy są teraz również naszymi znajomymi. Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz wpadniemy do nich z wizytą.