Pożegnanie uczniów klas III Przysposabiających do Pracy.

Ze swoimi uczniami pożegnały się panie: Aneta Brdyś, Monika Ledzion i Milena Żylińska-Nowacka. Uczniowie na pożegnanie otrzymali od swoich wychowawczyń wyprawkę w postaci „Jaśka” na „nową drogę” w dorosłe życie. Przytulna poduszeczka ma przypominać rodzinną atmosferę panującą w szkole.

Życzymy naszym absolwentom grona życzliwych przyjaciół i wielu równie pogodnych i zabawnych chwil jak te przeżyte wspólnie z kolegami i koleżankami w szkole.