Ogólnopolski Konkurs dla Szkół Specjalnych pt. Jan Paweł II – postać niezapomniana

Sławomir Korytowski, uczeń SOSW Koło, zdobył nagrodę za zajęcie I miejsca w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jan Paweł II postać niezapomniana”, ogłoszonym przez SOSW Jaworzno. Wyróżnieniezdobył uczeń SOSW Koło – Krystian Małolepszy.

W dniu 12.06.2018r. wyżej wymienieni uczniowie otrzymali nagrodę i wyróżnienie w Teatrze Sztuk w Jaworznie z rąk jego Ekscelencji ks. bp. Grzegorza Kaszaka. Uczniowie wykonali swoje prace techniką rysunku węglem pod kierunkiem pani Katarzyny Sulińskiej. Serdecznie gratulujemy zdobytej nagrody i wyróżnienia oraz życzmy dalszych sukcesów artystycznych.

Po uroczystym wręczeniu nagród i wyróżnień, części artystycznej oraz słodkim poczęstunku, uczniowie, którzy brali udział w konkursie, ale nie zdobyli nagrody, mogli zobaczyć swoje prace pośród innych. Następnie udaliśmy się, aby zwiedzić Park tematyczny Ośrodka Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera, gdzie można w praktyczny i ciekawy sposób dowiedzieć się wielu cennych informacji o naszej planecie, roślinności i skamieniałościach.

Tekst: K.Sulińska

Zdjęcia: Aneta Brdyś.