Uniejów

Przy współpracy dwóch Stowarzyszeń, Stowarzyszenia Współpracy Międzynarodowej " Kołowrotek" oraz " Przyjaciele św. Mikołaja" udało się zorganizować wyjazd dla blisko 50 osób, byli to uczniowie i rodzice do Term w Uniejowie.

Celem wyjazdu było kształtowanie nawyków prozdrowotnych, wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych, wdrażanie do kulturalnego i aktywnego spędzania czasu wolnego, wspólna integracja. W czasie pobytu, każdy uczestnik mógł skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, biczy wodnych oraz basenów.

Ten mile spędzony czas przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Szczególne podziękowania dla pana Romana Rutkowskiego v-ce prezesa Stowarzyszenia Współpracy Międzynarodowej "Kołowrotek" za pomoc w umożliwieniu nieodpłatnego pobytu na terenie basenów termalnych w Uniejowie.
 Organizatorzy wyjazdu panie: Monika Ledzion i Joanna Pietrzak dziękują opiekunom wycieczki Wiolecie Świder, Hannie Krysiak, Małgorzacie Kolasie, Marcie Kwiatkowskiej, Iwonie Nowickiej za sprawowanie bezpiecznej opieki nad uczestnikami.
Tym bardziej się cieszymy, że kolejny wyjazd już za chwilę.
Tekst: Joanna Pietrzak.
Zdjęcia: Monika Ledzion, Joanna Pietrzak, Hanna Krysiak.