" JESTEM EKO z SKO" - kulisy konkursu

W dniu dzisiejszym zebrała się Komisja Konkursowa w składzie: Monika Ledzion - nauczyciel SOSW w Kole, Elżbieta Budzińska- dyrektor SOSW w Kole oraz Daria Budner - opiekun SKO w PKO Banku Polskim oddział 1 w Kole, aby dokonać oceny prac nadesłanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "JESTEM EKO z SKO".

My, tzn. opiekunowie SKO w SOSW w Kole, postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i zajrzeliśmy z aparatem do sali obrad Komisji Konkursowej.

Na konkurs "JESTEM EKO z SKO" wpłynęło 81 prac ze szkół z różnych zakątków Polski, a mianowicie z:

Publicznej Szkoły Podstawowej w Michałowie, Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu, Szkoły Podstawowej w Dąbroszynie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Legnicy, Zespołu Szkół w Bratianie, Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach, Szkoły Podstawowej w Długiem, Szkoły Podstawowej w Kośmidrach, Szkoły Podstawowej w Chodowie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdrój, Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole, Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie, Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku oraz SOSW w Kole.

Nasze Jury podzieliło nadesłane prace na trzy kategorie:

1. Klasy "0"-III;

2. Klasy IV-VII;

3. Wychowankowie SOSW;

Po wnikliwej ocenie nadesłanych prac konkursowych wyłoniono zwycięzców w każdej z kategorii oraz przyznano wyróżnienia.  Niestety, nic więcej nie możemy zdradzić -  ponieważ zgodnie z Regulaminem listę laureatów możemy ogłosić jutro, tj. 08 maja 2018 r.

Już dziś pragniemy podziękować wszystkim uczniom i ich opiekunom za zainteresowanie Naszym Konkursem oraz przysłanie tylu pięknych i niepowtarzalnych prac.

Jesteście wspaniali :)

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótką fotorelację z pracy Komisji Konkursowej - zobaczcie sami :)