Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

KONKURS PLASTYCZNY – ZAPRASZAMY NA ZIEMIĘ!

11 czerwca 2013 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Zapraszamy na Ziemię!”, którego organizatorem były: Klub Przyrodnika i Popołudniowy Klub Książkolubów przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kole oraz Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej bogactwo i różnorodność krajobrazów na Ziemi, która będzie jednocześnie formą promocji i zaproszenia mieszkańców Kosmosu do odwiedzenia naszej planety.

Na konkurs wpłynęło 68 prac z placówek oświatowych działających na terenie miasta Koła oraz ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z Koła, Turku i Rychwała.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymali nagrody książkowe.