Program

1. Kopciuszek „Teatrzyk Rym cym cym” Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole (Anna Murawiec)
  2. Czerwony Kapturek” „Słoneczka” Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole (Agnieszka Przybylska, Katarzyna Woźniczko)
  3. Spotkanie z Mikołajem „Wesołe elfy” Szkoła Podstawowa nr3 w Kole (Maria Reder, Marianna Rosińska, Edyta Zabłocka, Marianna Chojnacka, Aleksandra Szacowna-Błaszczyk)
  4. Byk Fernando SOSW w Kole (Joanna Bałdyka, Aneta Brdyś, Monika Ledzion)
  5. Porwanie Rusałki OREW w Kole (Magdalena Kapalska, Agnieszka Makarowicz, Beata Mejsner, Józef Słysz)
  6. Morskie przygody Stacha „Rychwaliki” SOSW w Rychwale (Ilona Marszałek, Violetta Szymczak)
  7. Bajkowy sen Grzesia, który nie lubił czytać „Ananasy z trzeciaj klasy” Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole (Anna Pecyna-Słowińska, Lidia Szypowska).

II Integracyjny Festiwal Twórczości Teatralnej Dzieci i Młodzieży Koło 2004 otworzy hymn SOSW w Kole w wykonaniu zespołu wokalnego działającego przy ośrodku (Hanna Kapuścińska, Wioleta Świder, Milena Nowacka)

Gościem specjalnym festiwalu jest Studio Piosenki działajace przy MDK w Kole (Monika Strugarek, Agnieszka Adamek)

Festiwalowi towarzyszy II edycja konkursu plastycznego „Mój niepełnosprawny kolega” przeznaczony dla uczniów kolskich szkół podstawowych. (Katarzyna Sulińska, Dorota Olszewska)

Scenografia: Hanna Krysiak