Dzień Rodziny

21 czerwca 2013 roku już po raz 10 w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny w formie festynu sportowo-rekreacyjnego.

Uczniowie z rodzicami lub opiekunami musieli wykazać się umiejętnością wspólnej zabawy, pomysłowością, współpracą.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: występy artystyczne, pokazy, rodzinne zawody sportowe, loterie z nagrodami oraz wspólna grochówka.

Jak corocznie odbył się też Turniej, w którym wybierano „Rodzinę Roku”. Zwycięska Rodzina otrzymała puchar ufundowany przez UKS „Warta” Koło.

Program:

1. część artystyczna
  2. gośc specjalny: średniowieczny rycerz
  3. turniej „Rodzina Roku” (atrakcyjne nagrody dla uczestników)
  4. rozstrzygnięcie konkursów plastycznych
  5. rodzinne zawody sportowe z nagrodami
  6. grochówka

Imprezie towarzyszył:

• punkt konsultacyjny z udziałem pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie, Sądu Rejonowego dla Nieletnich.
    • bezpłatny kiermasz odzieży używanej.