Uroczyste otwarcie festiwalu o godz. 9.00

Kto uwolnił słoneczko?;

Zespół wokalno-teatralny „Przyjaciele Św. Mikołaja”; SOSW w Kole; opiekunowie: Milena Nowacka-Żylińska, Krystyna Ciesielska, Hanna Kapuścińska, Joanna Pietrzak, Wioleta Świder.

Co słychać w lesie?;

Grupa: „Leśne zwierzątka”; Zespół Szkół nr 2 w Kole; opiekunowie: Marzena Maciejewska, Lidia Cicharska, Grażyna Banasiak.

Inni;

Grupa teatralna „Pracownia”; SOSW w Kole; opiekunowie: Joanna Bałdyka, Marzena Bagińska, Alicja Potocka.

Cztery Pory Roku;

Klasa Ia – integracyjna; Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole; opiekunowie: Ilona Szczecińska, Sylwia Rakowska.

Zima i bałwanki;

Grupa przedszkolna; OREW Koło; opiekunowie: Iwona Kawka, Renata Skubiszewska.

Lokomotywa inaczej;

Grupa Crazy Train; KSON „Sprawni Inaczej”; WTZ; opiekunowie: Paweł Głuszkowski, Andżelika Gaj, Klaudia Bińkowska, Milena Maciejewska.

My Słowianie;

Grupa „Inspiracje”; WTZ Koło; opiekunowie: Wioleta Świder, Lucyna Stanisławiak.

Rozstrzygniecie XIII Edycji Konkursu Plastycznego „Mój niepełnosprawny kolega”

Festiwal poprowadzi pani Joanna Bałdyka z pomocą Świętego Mikołaja i Śnieżynki i Elfa z ZST w Kole.

Ogłoszenie wyników festiwalu i uroczyste zakończenie przewidziane na godzinę 11.00

Festiwalowi towarzyszyć będzie kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów SOSW w Kole.

Scenografia: Hanna Krysiak, Anna Hann, Joanna Kacprzak, Marta Kwiatkowska, Małgorzata Kolasa, Paweł Grabarczyk.

Nad całością czuwa: Aneta Brdyś