Słodkie gofry dla chłopaków

Z okazji Dnia Chłopca Justynka, Madzia i ja zorganizowałyśmy naszym kolegom dzień pełen atrakcji.

Zaczęłyśmy od gofrów. Wspólnie z paniami przygotowałyśmy ciasto, odmierzyłyśmy produkty wg przepisu. Chłopcy nam pomagali ubijać pianę i mieszać ciasto mikserem. Upieczone gofry zostały podane do drugiego śniadania z cukrem pudrem lub Nutellą.

Po posiłku czekały na chłopców rozgrywki sportowe. Rzucanie piłkami i woreczkami do celu, nakładanie ringo na patyczek, celowanie do kręgli i do mini-kosza. Było dużo śmiechu i gorących oklasków.

W nagrodę dla każdego chłopca panie przygotowały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Justynka przyniosła nowy bukiet bajecznie kolorowych kwiatów oraz słodkie prezenty dla wszystkich, chłopców i dziewczynek.

O godzinie jedenastej na sali gimnastycznej rozpoczęła się zabawa taneczna połączona z konkursem o tytuł „Super Chłopaka”. Aktywnie braliśmy w niej udział.

Sławek bardzo ładnie zaprezentował się na scenie. Wspólnie z innymi chłopcami zaśpiewał piosenkę „Chłopaki nie płaczą”, ale jego było słychać najgłośniej i dostał najwięcej braw i dziewczęcych pisków. Cała klasa była z niego bardzo dumna.

To był bardzo miły dzień. Chłopcy jeszcze raz wszystkiego najfajniejszego !