Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w

XV Integracyjnym Festiwalu Twórczości Teatralnej Dzieci i Młodzieży Koło 2017

Organizator:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

ul. Kolejowa 13, 62-600 Koło

Współorganizatorzy:

Miejski Dom Kultury w Kole                                                                                                                                                                  ul. Słowackiego 5, 62-600 Koło

Stowarzyszenie „Przyjaciele Św. Mikołaja”.

Termin:

8 grudnia 2017

Miejsce:

Miejski Dom Kultury w Kole

Godzina: 900 - 1130

Celem festiwalu jest zainteresowanie uczniów problematyką rówieśników z niepełnosprawnością.

Zaznaczenie obecności placówki kształcenia specjalnego w rodzinnym mieście.

Integracja w sposób naturalny, podczas wspólnych występów i ich wzajemnego przeżywania i oglądania.

W festiwalu mogą wziąć udział wszystkie chętne dziecięce lub młodzieżowe grupy teatralne, bez względu na wiek czy stopień niepełnosprawności lub jej braku. Publicznością będą sami występujący młodzi aktorzy oraz dzieci i młodzież z kolskich szkół, ośrodków i stowarzyszeń (regulamin i karta zgłoszenia w plikach do pobrania).

Festiwalowi towarzyszy konkurs plastyczny „Mój kolega z niepełnosprawnością – wymarzony prezent urodzinowy” ogłoszony wśród uczniów kolskich szkół podstawowych (regulamin konkursu w plikach do pobrania).