Dzień Chłopca

29.09.2017r. uczniowie SOSW Koło świętowali Dzień Chłopca. Dzięki współpracy Samorządu Szkolnego z kreatywnymi wychowawcami mogliśmy miło spędzić czas.

Zespół taneczno – wokalny pok kierunkiem Pani Wiolety Świder, Mileny Nowackiej – Żylińskiej, Joanny Pietrzak, Hanny Kapuścińskiej i Krystyny Ciesielskiej przygotował muzyczny upominek dla wszystkich chłopców. Wiązanka piosenek na wesoło, w wykonaniu naszych uczennic, przybliżyła zawody i upodobania męskie. Później uczniowie zostali zaangażowani do kilku wesołych zabaw. Najpierw Pani Asia Pietrzak pomagała chłopcom tworzyć wianki, które później wręczyli ulubionej koleżance. Dalej Pani Agnieszka Frątczak czuwała aby nauczyli się robić piękne makijaże swoim koleżankom (były one fascynujące), a Pani Paulina Pietrzak sprawdziła ich wiedzę w typowo męskiej dziedzinie, a mianowicie w zakresie znajomości marek samochodów. Była również odrobina sprawności fizycznej – Pani Monika Ledzion i Małgosia Kubiak zaproponowały MegaGrę z kostką. Rywalizacja bardzo się chłopcom podobała. Na zakończenie słodki akcent. A później tradycyjnie dyskoteka, bo tańców nie mogło zabraknąć.

Bardzo dziękuję w.w. paniom za pomoc i zaangażowanie, Pani Ani Hann za przygotowanie elementów dekoracyjnych do występu oraz czuwanie nad całością dekoracji , panu Sebastianowi Antkiewiczowi za przygotowanie całej oprawy dźwiękowej oraz Zespołowi Działań Twórczych za dekorację i przygotowanie Sali na dzisiejszą uroczystość.
A przy okazji okazało się, że mamy nowych DJ-ów, którzy debiutowali w tej roli, ale dzielnie stanęli na wysokości zadania i poradzili sobie suuuper!!

Chłopcy:  „Młodzi czy „wyrośnięci”

Bądźcie zawsze uśmiechnięci ! ! !”

Tekst i zdjęcia: Joanna Kacprzak