Bal Charytatywny

18 lutego w Kiejszach w Restauracji Leśna Nuta odbył sie bal charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie "Przyjaciele Sw. Mikołaja" działajace przy naszym Ośrodku.

Zarząd stowarzyszenia bardzo gorąco dziękuje paniom Joannie Pietrzak i Annie Hann za zorganizowanie wydarzenia, trud włożony w dopięcie na ostatni guzik tak fantastycznej imprezy.

Specjalne podziękowania dla pani Małgosi Kubiak za przygotowanie walentynkowych świeczników i zawieszek przeznaczonych na kiermasz.

Dziękujemy wszystkim osobom, które upiekły pyszne, domowe ciasta: serniki, murzynki i inne słodkości.

Szczególne podziękowania należą się tym członkom stowarzyszenia, którzy przyszli na bal oraz zaprosili swoich krewnych i znajomych. Na balu bawiło się 120 osób.

Cały dochód z balu zostanie przeznaczony na organizację Dnia Rodziny, festynu z atrakcjami, który odbędzie się tradycyjnie w czerwcu.

Całą imprezę udokumentował cudnymi fotografiami pan Marcin Żyliński, za co ogromnie dziękujemy.

Zapraszam do fotorelacji z wydarzenia i jestem pewna, że po tak udanej imprezie za rok nastąpi II Charytatywny Bal na rzecz Stowarzyszenia „Przyjaciele Św. Mikołaja”.

Pozdrawiam; Aneta Brdyś – Prezes Stowarzyszenia.