Komunikat Komisji Konkursowej MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO: "Mój wymarzony plac zabaw - wesoła łąka"
Komunikat Komisji Konkursowej MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO:
"Mój wymarzony plac zabaw - wesoła łąka"
Komisja Konkursowa w składzie:
przewodnicząca – Alicja Potocka
członek - Anna Pietruszka
członek - Monika Ledzion
członek – Mirela Kokocińska
sekretarz - Aneta Brdyś
oceniła 22 prace plastyczne z kolskich szkół i przedszkoli.
Wśród prac zdecydowanie przeważały prace wykonane kredkami ołówkowymi, farbami plakatowymi i kolaże z gazet i plasteliny. Komisja zwróciła uwagę na żywiołowość i spontaniczność autorów w doborze kolorów i kompozycji. Biorąc pod uwagę wartości artystyczne, inwencję twórczą autorów i wiek przyznała:
w grupie wiekowej przedszkolaki
I nagroda
Martyna Dynarska lat 4 Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole
II nagroda
Amelia Kucharska lat 7 Przedszkole Miejskie Nr 6 z grupy Leśne Duszki
III nagroda
Piotr Stojecki, lat 4 Przedszkole Miejskie nr 3 im. Czerwonego Kapturka z Oddziałami Integracyjnymi w Kole.
Filip Misiak lat 4 Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole
Mikołaj Czajka lat 4 z przedszkola Tęczowego Zespołu Szkolono-Przedszkolnego w Kole .
Wyróżnienia:
Amelia Wieczorek, lat 3 Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole
Zuzanna Sobolewska Przedszkole Miejskie nr 1 w Kole grupa VII wiek 4 latka
w grupie wiekowej uczniowie klas I-III
I nagroda
Lena Mazalon klasa 1 B. Szkoła Podstawowa nr3 w Kole
II nagroda
Igor Wieczorek, klasa Ic Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole
III nagroda
Leon Szcześniak 2 B. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
Wyróżnienia:
Mateusz Zając, klasa 1a, Szkoła Podstawowa nr1 w Kole
Mateusz Andrzejczak 8 lat klasa 2b Zespół Szkolno Przedszkolny w Grzegorzewie
Aleksandra Sobolewska Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole klasa 2 c wiek 8 lat
w grupie wiekowej uczniowie klas IV-VI
I nagroda
Marcel Lewicki 4 A. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
Jagoda Pękacz klasa 4a Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole
II nagroda
Anna Karaszewska klasa 5a 12 lat Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole
III nagroda
Szymon Zaremba 4 A. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
Wyróżnienia:
Kornelia Zając,lat 10,klasa 4a, Szkoła Podstawowa nr 1Kole
Patryk Sobolewski 4 B. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
Rafał Sujewicz 5 B. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
Szymon Lipiński 4 A. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
Zofia Marszewska 6 A. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
Alicja Tomaszewska kl. V b Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole
Zgodnie z regulaminem konkursu: http://soswkolo.szkolnastrona.pl/art,3807,moj-wymarzony-plac-zabaw-wesola-laka Komisja Konkursowa miała przyznać trzy nagrody za największą liczbę polubień na Fanpage projektu. Niestety organizatorzy konkursu oraz rodzice uczestników stwierdzili nieprawidłowości związane z "lajkowym" głosowaniem, pod niektórymi pracami pojawiły sie bardzo liczne "fejk lajki" od fanów ze wschodu. Ponieważ Komisja Konkursowa nie chciała dyskwalifikować tych prac, czyli de facto karać dzieci za nieetyczne zachowanie się dorosłych, podjęła decyzję o unieważnieniu konkursu lajkowego.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie – gratulujemy i życzymy wiele radości z tworzenia.
Z uwagi na sytuację covidową o terminie i sposobie odebrania nagród powiadomimy niebawem ;) Proszę śledzić nasz profil na fb i stronę internetową: http://soswkolo.szkolnastrona.pl/index.php
Komisja Konkursowa:
Alicja Potocka
Anna Pietruszka
Monika Ledzion
Mirela Kokocińska
Aneta Brdyś
Koło, 30 kwietnia 2021r.
Prace nadesłane na konkurs.
Grupa wiekowa przedszkolaki:
- Piotr Stojecki, lat 4 Przedszkole Miejskie nr 3 im. Czerwonego Kapturka z Oddziałami Integracyjnymi w Kole.
- Martyna Dynarska lat 4 Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole
- Filip Misiak lat 4 Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole
- Amelia Kucharska lat 7 Przedszkole Miejskie Nr 6 z grupy Leśne Duszki
- Amelia Wieczorek, lat 3 Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole
- Zuzanna Sobolewska Przedszkole nr 1 w Kole grupa VII wiek 4 latka
- Mikołaj Czajka lat 4 z przedszkola Tęczowego Zespołu Szkolono-Przedszkolnego w Kole .
Grupa wiekowa klasy I-III:
- Mateusz Zając, kl1a, SP1 Koło
- Lena Mazalon 1 B.sp3
- Leon Szcześniak 2 B.sp3
- Mateusz Andrzejczak 8 lat klasa 2b Zespół Szkolno Przedszkolny w Grzegorzewie
- Igor Wieczorek, klasa Ic Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole
- Aleksandra Sobolewska Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole klasa 2 c wiek 8 lat
Grupa wiekowa klasy IV-VI:
- Kornelia Zając,lat 10,kl4a,SP1Koło
- Marcel Lewicki 4 A.sp3
- Patryk Sobolewski 4 B.sp3
- Rafał Sujewicz 5 B.sp3
- Szymon Lipiński 4 A.sp3
- Szymon Zaremba 4 A.sp3
- Zofia Marszewska 6 A.sp3
- Anna Karaszewska klasa 5a 12 lat SP2 w Kole
- Alicja Tomaszewska kl. V b Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole
- Jagoda Pękacz klasa 4a SP 2 w Kole