Uroczyste zakonczenie Roku Szkolnego 2017/2018

Nasze pierwsze zakończenie roku szkolnego w nowej siedzibie już za nami. Uroczystość była bardzo wzruszająca, dostojna i dłuuuuga.

Wzruszająca, ponieważ musieliśmy się pożegnać z sześcioma absolwentami. Już za Wami tęsknimy.

Dostojna, gdyż wszyscy byliśmy odświętnie ubrani i o rok starsi.

Dłuuuuga, dlatego że przez cały, miniony rok szkolny,  cała nasza społeczność pilnie i owocnie pracowała, czym zasłużyła sobie na bardzo dużo nagród, które były wręczane, i wręczane i wręczane…

Kochani uczniowie, jesteśmy z Was dumni, otrzymaliście nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, za osiągnięcia w sporcie, w dziedzinach artystycznych, za dobre serca i godne reprezentowanie szkoły.

Gratulujemy!

Życzymy Wam wspaniałych wakacji, bezpiecznego wypoczynku i powrotu do szkoły we wrześniu z nowymi siłami i pomysłami.